Дата: 17 серпня 2020 о 18:27
  Сьогодні бібліотека обслуговує 666 читачів.
Кінець 2017/2018 навчального року фонд підручників складав 11995 екземплярів. Отримано нових підручників – 1102 екземплярів (для учнів 8 –9 класів і забезпеченість ними склала 100%) та було списано 2850 примірників підручників для учнів 5–9 класів, які були зношені та не відповідають чинним програмам. Шляхом книгообміну з бібліотеками інших шкіл були отриманні для тимчасового користування підручники для 1-х, 2–х та 4-х класів в кількості 305 екземплярів, яких не вистачало для забезпечення учнів молодших класів. Почалась робота по переведенню книжкового фонду на УДК (природничі науки, техніка, сільське господарство).
Книгозабезпеченність основними підручниками складала на кінець 2017-2018 навчального року:
1 класів - 100%
2 класів - 100%
3класів - 100 %
4класів - 95%
Разом 1-4 класів - 98,8%
5 класів- 100%
6 класів - 100%
7 класів - 100%
8 класів - 100%
9 класів - 100%
Разом 5-9 класів - 100%
10 класів- 90%
11 класів - 100%
Разом 10-11класів - 95%
Середній відсоток забезпеченості підручниками 1–11класи – 97,9%
Проблемою залишається поповнення книжкового фонду літератури, який потребує значного оновлення та 92% його були отримані до 1993 року.
Фонд літератури поповнився новими виданнями на 30 екземплярів, які були подаровані читачами і склада 16320 екземплярів книг та брошур.
  • більш якісного обслуговування читачів бібліотеці потрібно мати комп’ютер.
Основними завданнями і напрямками діяльності шкільної бібліотеки у 2018–2019 навчальному році будуть:
  • Сприяння реалізації державної політики в галузі освіти та виховання свідомого громадянина України, всебічно розвинутої, морально досконалої , гармонійно розвинутої особистості, національно – патріотичне виховання школярів,
  • Піднесення бібліотечно – бібліографічної роботи на якісно новий рівень, впровадження в роботу бібліотеки нових інформаційно – комунікаційних технологій.
  • Формування інформаційної культури учнів, культури читання, пошуку та обробки інформації, розвиток пізнавальних здібностей, інтересів та творчої думки школярів, формування читацької компетентності учнів.
  • Забезпечення підручниками із загальноосвітніх предметів, профільних дисциплін, науково – популярною, художньою, методичною літературою,
  • Виховання бережливого ставлення до книги,
  • Підвищення методичної, педагогічної майстерності вчителів шляхом популяризації літератури та інформації про неї, інформаційне забезпечення зростання професійної компетентності педагогічних кадрів,
  • Удосконалення традиційних та освоєння нових технологій бібліотечної роботи.