Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 25 common:people_all_forms

Наші досягнення

Date: 24 липня 2020 о 11:11, Refreshed 6 листопада 2020 о 10:46

2020 рік

  • ІІІ місце в обласному фестивалі ораторського мистецтва, Цапенко Анастасія, 10-Б клас; 
  • ІІ місце у першому міському етапі дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);
  • Міські змагання з футболу на приз клубу«Шкіряний м’яч» сезону 2019-2020 років (ІІ місце)
  • ІІ (міський) етап  щорічних змагань «Спорт протягом життя» з настільного тенісу ІІ місце
  • Міські змагання з легкоатлетичного чотириборства ІІІ місце
  • Фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт» (ІІІ місце)
  • Міські змагання з легкоатлетичного чотириборства в особистому заліку серед хлопців 11-12 років зайняли ІІ місце Матюхін Антон, 7-Б клас , ІІ місце серед дівчат 11-12 років Гукова Софія, 6-А клас  ІІ місце серед дівчат 13-13 років Моцик Дар’я , 7-Б клас
  • ІІ етап щорічних змагань “Старти надій -2020”за програмою «Спорт протягом життя» ІІ місце в естафеті серед шкіл міста
  • Всеукраїнський конкурс «Золоте перо» проекту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова тенденція» для майбутніх журналістів, Ткаченко Тетяна, 10 клас, диплом за перемогу
  • Всеукраїнський журналістський конкурс «Нові медіа», Ткаченко Тетяна, 10 клас, диплом за перемогу
  • ХІІІ Обласний конкурс імені О.С.Масельського на кращий літературний твір, Ткаченко Тетяна, 10 клас, диплом  лауреата у номінації «Учнівська  молодь» публіцистика
  • Обласний конкурс журналістських робіт « Історії успіху громад». Краща публікація у шкільному ЗМІ, Ткаченко Тетяна, 10 клас, ІІ місце
  • Girl2Leader Ukraine, Ткаченко Тетяна, 10 клас, сертифікат за участь у проекті
  • Проект «Школа успіху 2019»від Klitschko Foundation, Ткаченко Тетяна, 10 клас, сертифікат за участь у проекті
  • Міський літературний конкурс поезії «Рідне місто Лозрва» присвячений 150- річчю Лозової, Попсуй Світлана, 9-А клас, І місце
  • Міський  конкурс поезій "Громада очима дітей", Мамедова Аміна Фаіг кизи, 9-А клас, І місце

Список учнів переможців та призерів на ІІІ етапу( міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

  •  ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови – Ткаченко Тетяна, 10 клас, ІІІ місце

ВУО за 2019/2020 н.р.

  • Українська мова та література - Гунько Єва, 10 клас, ІІІ місце, Несповита Вероніка, 11 клас, ІІІ місце
  • Історія - Пивовар Даріна, 10 клас, ІІІ місце
  • Географія - Рудь Ольга, 11 клас, ІІІ місце
  • Англійська мова - Рудь Ольга, 11 клас, ІІ місце, Ткаченко Тетяна, 10 клас,  І місце
  • Екологія - Сінявська Єлизавета, 11 клас, ІІ місце
  • Математика - Цяпка Валерія, 6-Б клас, І місце, Магеррамов Давид, 7-Б клас, ІІ місце
  • Фізика - Рашевський Владислав, 7-А клас, ІІ місце
  • Технічна праця - Черненко Владислав, 9-А клас, ІІІ місце
  • Російська мова  та література - Мамедова Аміна, 9-А клас, ІІ місце

2019 рік

ВУО за 2018/2019 н.р

  • Географія - Ковальова Ілона, 9-А клас – ІІІ місце, вчитель – Басова В.О.
  • Російська мова - Ковальова Ілона, 9-А клас – ІІ місце, вчитель – Клуніченко Л.О.
  • Екологія - Сирова Світлана, 10 клас – ІІІ місце, вчитель – Трохимець Н.О.
  • Біологія - Сирова Світлана, 10 клас – ІІ місце, вчитель – Трохимець Н.О.
  • Історія - Косінов В’ячеслав, 11 клас – ІІ місце, вчитель – Котенко С.О.
  • Математика - Сєрих Ярослав, 7-Б – ІІІ місце, вчитель – Нежеря В.М.
  • Хімія - Сєрих Ярослав, 7-Б – ІІІ місце, Лебеденко Ксенія, 8-А клас – ІІІ місце, вчитель – Катрина М.І.
  • Англійська мова - Рудь Ольга, 10 клас – І місце, вчитель – Марченко О.М.
  • Економіка - Буга Діана, 9-Б – ІІ місце, вчитель Басова В.О.
  • Міський конкурс ораторського мистецтва Непран Анна- ІІІ місце, вчитель – Петренко О.Л.
  • Міський літературний конкурс «Громада очима дітей» Мамедова Аміна – І місце, вчитель – Петренко О.Л.
  • Міський літературний конкурс «Місто Лозова. 150 років» Попсуй Світлана – І місце, вчитель – Петренко О.Л.
  • Міські змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» сезону 2018-2019 років (ІІ місце)
  • ІІ (міський) етап щорічних змагань «Спорт протягом життя» з настільного тенісу ІІ місце Буга Діана, 9-Б клас в складі збірної м. Лозова посіла ІІ місце в обласних змаганнях
  • Міські змагання з легкоатлетичного чотириборства ІІІ місце
  • Фізкультурно-оздоровчий патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт» (ІІІ місце)
  • ІІ (міський) етапі щорічних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу Пащенко Вікторія, 9-Б клас . Визначена кращим гравцем команди
  • Міські змагання з легкоатлетичного чотириборства в особистому заліку серед хлопців 11-12 років посіли ІІ місце Матюхін Антон, 7-Б клас , ІІ місце серед дівчат 11-12 років Гукова Софія, 6-А клас
  • ІІ місце серед дівчат 13-13 років Моцик Дар’я , 7-Б клас
  • ІІ етап щорічних змагань “Старти надій - 2019” за програмою «Спорт протягом життя»
  • ІІ місце в естафеті серед шкіл міста
  • Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» ІІ місце Цапенко Анастасія
  • Обласний конкурс «Харків шукає таланти» Непран Анна – ІІ місце
  • Обласний конкурс – виставка декоративно-прикладного мистецтва, номінація писанкарство Сарженко Денис 3-А клас. диплом 2 ступеня
  • Обласний конкурс «Слобожанські візерунки» Проценко Єлизавета 8-А клас, диплом 3 ступеня
  • Всеукраїнський фестиваль Полуянова Анастасія 8-А клас, номінація естрадний вокал, диплом 3 ступеня
  • Всеукраїнський конкурс фото та відео робіт Ткаченко Тетяна 9-А клас, ІІІ місце

Трохимець Наталія Олександрівна, учитель Лозівської ЗОШ №7 зайняла ІІІ місце в  першому (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2019” у номінації «Основи здоров’я»!

2018 рік

ВУО за 2017/2018 н.р

  • Російська мова  - Зінченко Альона (11 клас) ІІ місце, вчитель Клуніченко Л.О.;
  • Історія - Зінченко Альона (11 клас) І місце, вчитель Котенко С.О.
  • Математика - Лебеденко Ксенія (7-Б клас) ІІ місце, вчитель Радченко Н.О.;
  • Фізика- Лебеденко Ксенія (7-Б клас) ІІІ місце, вчитель Швачунов С.В.;
  • Англійська мова - Зінченко Альона (11 клас) ІІІ місце, вчитель  Крупка Л.О.;
  • Географія - Ковальова Ілона (8-Б клас) І місце, Сургай Андрій (9-Б клас) ІІІ місце, вчитель Басова В.О.;
  • Хімія - Лебеденко Ксенія (7-Б клас) ІІ місце, Бучинський Даніл (8-А клас)  ІІІ місце, вчитель Катрина М.І.;
  • Українська мова та література - Ковальова Ілона (8-А клас) ІІ місце, Несповита Вероніка (9-Б клас) ІІІ місце, вчитель Семко Г.М.;
  • Економіка - Кучеренко Катерина (11 клас) ІІ місце, вчитель Басова В.О.;
  • Біологія - Сирова Світлана (9-Б клас) ІІІ клас, вчитель Трохимець Н.О.;
  • ІКТ - Сургай Андрій (9-Б клас) ІІІ місце, вчитель  Бахмач А.О.;
  • Астрономія - Кучеренко Катерина (11 клас) ІІ місце, вчитель Швачунов С.В.

Міські змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» 2004 р.н. - ІІІ місце
Міські змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» 2006 р.н. - ІІІ місце
«Старти надій -2018» за програмою « Спорт протягом життя серед учнів закладів ЗСО 60 м
Дорошенко Вікторія 7-Б клас - I місце
Легкоатлетична естафета – І місце
Баскетбол 3х3 Шкільна баскетбольна Ліга України –ІІ місце,
Баскетбол 5х5 – ІІ місце
Змагання з фут залу серед шкіл міста – ІІІ місце
Козацький гарт – ІІ місце
 Перемрга в ІІ турі конкурсу "Учитель року-2018" у номінації «Фізика» Швачунов Сергій Вікторович.

 2017 рік

ВУО за 2016/2017 н.р

  • Фізика - Хворостов Владислав 7-Б клас, І місце, вчитель Швачунов С.В
  • Англійська мова Зінченко Альона 10 клас, ІІ місце вчитель Івер В.О. ; Кумпан Анна, 11 класу – ІІІ місце вчитель Марченко О.М.
  • Біологія – (Сирова Світлано, 8-Б клас – ІІІ місце, Мурадханов Тимур , 11 клас – І місце вчитель Трохимець Н.О.)
  • Географія (Косінов В’ячеслав, 9-Б клас – ІІІ місце, Мурадханов Тимур, 11 клас – ІІ місце вчитель Басова В.О.,
  • Математика (Бучинський Данил 7-А клас – ІІІ місце, вчитель Бахмач А.О., Хворостов Владислав 6-Б клас – ІІІ місце, вчитель Швачунов С.В.),
  • Російська мова (Зінченко Альона 10 клас – ІІ місце, Настаченко Анна, 11 клас – ІІ місце, вчитель Клуніченко Л.О.),
  • Економіка (Дикань Ілля,9-Б клас – І місце, Мурадханов Тимур, 11 клас – ІІІ місце вчитель Басова В.О.),
  • Історія (Косінов Вячеслав, 9-Б клас – ІІІ місце, вчитель Лиценко А.А.),
  • Українська мова та література (Несповита Вероніка 8-Б клас – ІІІ місце, вчитель Семко Г.М., Зінченко Альона 10 клас – ІІІ місце, Семко Г.М.),
  • Правознавство –(Черняченко Валентин, 11 клас, ІІІ місце, Кучеренко Катерина, 10 клас – ІІІ місце вчитель Пасарар С.І.)
  • Хімія – (Мурадханов Тимур, 11 клас – І місце, Бучинський Данило, 7-А клас – ІІІ місце вчитель Катрина М.І.)

Результати участі у конкурсі МАН у 2016/2017 н.р. міський етап

  • Зінченко Альона 10 клас – І місце – історія вчитель Лиценко А.А.
  • Настаченко Анна, 8-Б клас – ІІІ місце – біологія , вчитель Трохимець Н.О.

Участь у міському етапі мовно-літературних конкурсів ім. Т.Г. Шевченка:

  • Смерчинська Діана, 8-А клас - ІІ місце (вчитель Семко Г.М.)
  • Ковальова Ілона, 7-А клас – ІІ місце (вчитель Семко Г.М.)

Конкур ораторського мистецтва

  • Черняченко Валентин, 11 клас, ІІ місце вчитель Петренко О.Л.

Участь у міському Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2017» Зелена Антоніна Вікторівна , вчитель початкових класів - ІІ місце у міському етапі у номінації «Початкові класи».

Всеукраїнський конкурс учнівських екологічних агітбригад "Земля - наш спільний дім" на тему "Збереження водних ресурсів України" - ІІ місце в обласному етапі (вчитель Трохимець Наталія Олександрівна)

   2016 рік

  • Захист досвіду в місті Харкові в КВНЗ «ХАНО» на тему: «Формування громадянської та морально-духовної самосвідомості учнів у системі виховної роботи школи», заступник директора з виховної роботи Чабан Н.А.
  • Участь у 40-й обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду "Громадянські та морально-духовні цінності в системі виховної роботи" – диплом І ступеня
  • Участь в обласній конференції «Моя Батьківщина - Україна» Пасарар Сергій Іванович 
  • Участь у Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2016» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» Золота медаль в номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в поза- навчальний час» диплом за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій в національний освітній простір. 

2015 рік

  • Міський конкурс читців "Тарасовими шляхами" Чистякова Дар'я - ІІІ місце, вчитель української мови та літератури Семко Галина Миколаївна.
  • Переможці міського етапу Всеукраїнського огляду музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у 2015 році: музей імені Т.Г.Шевченка, «Козацька світлиця» (керівники музеїв Семко Г.М., Коваленко Т.Г.).
  • Лауреат конкурсу дитячої творчості "Майбутнє країни - у мріях дитини" - Стоянчук Катерина, учениця 9-Б класу.
  • Турнір по правознавству - ІІ місце (вчитель історії Лиценко А.А.)
  • Перемога команди «Патріот» у міському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та перемоги в обласному етапі гри в номінаціях: «Добре діло», «Стройовий поряд».
  • Сімейна гра «Мама, тато, я – спортивна сім’я»: родина Іванових Ольги та Віталія – батьків учня 2-Б класу Іванова Кирила - посіла ІІІ місце.
  • Міські змагання серед допризовної молоді загальноосвітніх навчальних закладів м. Лозова з кульової стрільби - ІІІ місце (вчитель Гаманов Є.Ф.)
  • Міський фестиваль дружини юних пожежників – рятівників команда "Екстрім" посіла ІІ місце (вчитель Катрина Марія Іванівна)
  • Всеукраїнський конкурс учнівських екологічних агітбригад "Земля - наш спільний дім" на тему "Збереження водних ресурсів України" - ІІ місце (вчитель Трохимець Наталія Олександрівна).
  • Команда ЛЗОШ №7 «Патріот» стала переможцем міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і захищала честь нашого міста у місті Харкові на обласному етапі. Команда(рій) «Патріот» достойно виступила і у конкурсі «Впоряд» - ІІІ місце.
  • Участь у Всеукраїнському проекті «Клич друзів-граймо разом» - І місце. ЛЗОШ №7 виборола спортивний майданчик, який був встановлений на території школи.

.

Comments:
Only authorized users can leave comments.